0
  •  x 
Žádné produkty v košíku

AKTUALITY V PIVOVARU - AKTUALIZOVÁNO 7.6.2018

Sezóna je již v plném proudu a jsme rádi, že nás v hojném počtu navštěvujete a naše pivo pijete:) Dotazy se množí a proto se pokusíme vše podstatné sepsat do několika bodů:

- Klášterfest letos nebude z důvodu plánované rekonstrukce fasády kláštera.

- Na pouť pro Vás uvaříme oblíbený medový speciál

- Mnozí z Vás nás žádali o nějaké slabší letní pivo. My jsme proto pro Vás uvařili desítku, tak snad chutná :)

- Chystáme se připravit nový speciál, který by měl být na čepu v první polovině července. Hlavní roli zde bude hrát chmel. Nechte se překvapit!

- Vzhledem k počasí, které je nadprůměrné, vaříme do maxima. Kapacita je ale stavěna tak, aby pivo bylo v co nejlepší kondici, tak se nebojte, situaci zvládáme dobře! Jen se omlouváme za výpadek 13 tmavý, která je jinak stálým pivem, ale nyní už i té máme dost :)

- Samozřejmě je otevřený gril, kde si k našemu pivku můžete dát něco dobrého na zub

- K našemu stánku si můžete jít dát pivko i na duchcovské Casanovské slavnosti, kde bude na čepu desítka, světlý ležák i tmavý speciál.

  

CENÍK SUDOVÉHO PIVA OSSEGG

Chcete si naše pivo vychutnat v pohodlí domova nebo s přáteli? Není problém! Zde je ceník našeho sudového piva. Výdej je možný v pracovní dny od 7:30 do 16:00 (POZOR!v jiné časy nebude výdej piva možný-provoz pivovaru a restaurace jsou dva odlišné provozy). Objednávejte na telefonním čísle 739367435 (Michaela Mudrová). Pokud se nedovoláte, tak 739366280(sládek Zdeněk Rieger) nebo 739281828(Jan Vlk).

Důležité informace k objednávkám:

- objednávejte prosím pivo vždy minimálně 1 pracovní den předem. 
- objednávky přijímáme pouze v PRACOVNÍ DNY mezi 7:30-16:00, mimo tento čas prosím nevolejte, nejspíš už nebudeme v práci a chceme si užívat volna pokud možno bez telefonátů :)
- u každého sudu (případně výčepního zařízení) je třeba zaplatit vratnou zálohu.
- pokud si přijdete pro sud mimo uvedenou dobu (7:30-16:00), nebude Vám sud restaurací vydán. Stejně jako my nemáme v kompetenci zařizovat např. rezervace v restauraci, tak děvčata v restauraci nemají v kompetenci přijímat objednávky sudů či je vydávat.

Děkujeme a celý náš pivovar Vám přeje jen to nejlepší do Nového roku!  .